İsmimizdeki çivilerin bir araya gelmesi ile oluşan AYGRUP markası, her bir çalışanımızın yansımasıdır.

kurumsal

Hakkımızda

biz kimiz ?

bizi tanıyın

2008 yılından itibaren Aygrup İnşaat,  faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, portföyünde bulundurduğu ürün ve hizmetleri, resmi bayi kimliği altında her geçen gün büyüyen iş hacmi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

İlgili ürünlerin bir çoğunda Resmi Yetkili Bayilik kimliği altında, konusunda uzman teknik personelleri ile çalışmalarını sürdüren firmamız; her geçen gün kendisini yenileyen yapısı ve markasını duyurduğu her kesimin güvenini kazanarak, haklılığını ortaya çıkarmayı kendisine misyon olarak yüklenmiştir.

Güvenlerini esirgemeyerek tercihlerini bizden yana kullanan ve değerli referans listemizi oluşturan tüm işverenlerimize sonsuz teşekkür eder, henüz tanışma fırsatı yakalayamadığımız ve firmamızla çalışmayı planlayan yeni müşterilerimize başarılı tercihler dileriz.

Sunduğumuz Hizmetler

Sizler için neler yapıyoruz ?

Ülkemizdeki markalaşmış kurumsal tüm projelerde mimari ve mühendislik alanlarında genel uygulama hizmetlerimizin yanı sıra, bireysel müşterimize sunduğumuz hizmetleri grubumuzda bulunan AYGRUP markası altındaki diğer Web sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Çalıştığımız Partner MArkalarımız